Atrakcje

w samym centrum Mazur

Atrakcje w Okolicy

Giżycko

Piękne Giżycko w sezonie rozkwita, może zaoferować wiele atrakcji: molo z kładką i piaskową plażą, most obrotowy, twierdza Boyen, urocze knajpki oraz wiele innych.

Rejs Białą Flotą

jest to wspaniała forma zwiedzania szczególnie dla rodzin z dziećmi, ale także ludzi ceniących wypoczynek połączony z podziwianiem z pokładu statku piękna mijanych okolic.

Wioska Indiańska

Mieszczące się w stuletnim kamiennym, mazurskim budynku Muzeum Indian Ameryki Północnej oraz zrekonstruowana w naturalnych rozmiarach Wioska Indiańska.

Muzeum Miniatur

Znajduje się tu m.in. miniatury: bazyliki w Świętej Lipce, grodziska pruskiego w Kwiedzinie, pałaców w Sztynorcie i w Drogoszach, zamków w Nidzicy, Lidzbarku Warmińskim, Reszlu, Malborku.

Spływy Kajakowe

Świetny pomysł na spędzenie czasu, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Malowniczy spływ dziką Krutynią czy Sapiną dostarczy niesamowitego relaksu.

Święta Lipka

Nazywana jest „Częstochową północy” lub „perłą baroku”, nazwa w pełni uzasadniona, a upewnimy się jeszcze bardziej, kiedy zobaczymy również przepiękne wnętrze.

Park Dzikich Zwierząt

Kadzidłowo to Prywatny Park Dzikich Zwierząt – zajmuje ponad 100 ha w Puszczy Piskiej. Został założony przez dr Andrzeja Krzywińskiego w celu zachowania wymierających gatunków zwierząt.

Wilczy Szaniec

Słynna kwatera Hitlera. Wybierając miejsce na budowę kwatery bez wątpienia kierowano się względami bezpieczeństwa wodza Nawet okoliczni mieszkańcy nie mieli pojęcia, co kryje się w lasach.

Mazurska Chata

Jest ich już niewiele, oryginalne znajdziemy tylko cztery m.in: w skansenie w Olsztynku (z Nowej Różanki) i w Osadzie Kulturowej w Kadzidłowie (z Warnowa).

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy chętnie na wszystkie pytania